Towarzyszy zespołowi operacyjnemu w codziennym rozwoju

Kadry, finanse i rachunkowość, marketing, zakupy... to podstawowe funkcje, które pozwalają pracownikom firmy działać w sposób sprawny i spójny oraz przyczyniają się pośrednio do zadowolenia klientów końcowych.

Ci mężczyźni i kobiety, działający w „cieniu”, odpowiadają za różnorodne kwestie i znajdują się w centrum codziennej działalności.

Nasze podstawowe działania

Zaopatrzeniowiec (M/K)
Odpowiada za zakup produktów technicznych związanych z urządzeniami kotłowymi: surowców i oprzyrządowania.

Główne obowiązki

  • Definiowanie i wdrażanie strategii zakupowych
  • Segmentacja, identyfikacja rynków dostawców i zbieranie informacji na temat pozycjonowania różnych rozwiązań oferowanych przez dostawców i/lub konkurentów
  • Wymiana i standaryzacja najlepszych praktyk zakupowych w różnych zakładach i spółkach zależnych Grupy
  • Przygotowanie i zarządzanie zaproszeniami do przetargów i negocjacji oraz realizowanie umów z dostawcami
  • Przeprowadzanie audytów i kwalifikowanie nowych dostawców

Wymagany profil

  • Ukończone studia podyplomowe z zakresu zakupów
  • Zdolność przekonywania, analizowania i wyciągania wniosków, samodzielność w działaniu i zdolność do pracy w zespole

Ophir

Zaopatrzeniowiec - Francja

Ophir „Praca w Babcock Wanson to bardzo cenne doświadczenie międzykulturowe i stałe wyzwanie. Tutaj mamy możliwość wykorzystania wszystkich naszych umiejętności. Zaufanie i autonomia, które daje nam firma, sprawiają, że rozwijamy się i idziemy naprzód dzięki narzuconej nam odpowiedzialności. Atmosfera pracy jest przyjemna i wspierająca. Wszyscy pracujemy w dobrym nastroju! Przyczynienie się do skoku technologicznego dzięki dobremu zaopatrzeniu i możliwość obserwowania w działaniu przyrządów kotłowych, które opracowaliśmy wspólnie z biurem projektowym i dostawcą – właśnie to najbardziej podoba mi się w mojej pracy”.
Księgowy (M/K)

Mélissa

Melissa

Księgowy - Francja

„Dołączyłam do działu księgowości Babcock Wanson 6 lat temu. Zatrudniono mnie na podstawie umowy na czas określony w ramach zastępstwa w związku z urlopem macierzyńskim, a następnie nawiązano stałą współpracę na podstawie umowy na czas nieokreślony. Bardzo się cieszę, że udało mi się zapewnić znakomitą i dynamiczną obsługę! Jako asystentka księgowa mam szeroki zakres obowiązków: obsługa faktur zagranicznych, faktur transportowych, faktur kosztów ogólnych, raportów wydatków, zwrotów VAT i transakcji zamknięcia. W pełni mnie to satysfakcjonuje, podobnie jak środowisko pracy”.

Babcock Wanson w liczbach

Kotłowni

Urządzeń grzewczych

Stanowiska w Babcock Wanson